Květen 2010

AnimeFox

30. května 2010 v 20:17 | Yoshi |  Oznamy
ANIMEFOX je najlepšia stránka z anime... Majú tam veľa rôznych anime: Naruto, Bleach, Fullmetal Alchemist, Full Metal Panic!, Soul Eater, Vampire knight, Death note, Kimi ni Todoke, Shangri-la, Kanokon, To Love-RU, KissXSis, Manabi Straight!, Seikon no Qwaser, Ikkitousen, Elfen Lied, Ef, Final Fantasy. A tiež tu majú Mangu: Naruto, Bleach, Vampire knight a Cowbox Bebop. A staler tu pribudaju nové a nové anime. Každý deň sa sem niečo pridá.


!!!A POZOR!!!


VŠETKY ANIME ČO TU SÚ, SÚ CZ....
A SKORO ŽIADNE NIE SU MEGA VIDEO...


Bleach

30. května 2010 v 20:05 | Yoshi |  Bleach - characters

Příběh-Bleach!!!Naj Naj Anime!!!

Bleach  je manga a anime série od chlápka jménem Kubo Tite. Bleach vypráví příběh o patnáctiletém středoškolákovi Ichigovi (Kurosaki Ichigo), který má schopnost vidět duchy, a o Shinigami (bůh smrti) Rukii (Kuchiki Rukia), která ho jednou při hledání Hollow (zlý duch) potká. Během boje s Hollow je však Rukia zraněna a musí svoje schopnosti přenést na Ichiga. Tímto příběh začíná. Pak Rukia a Ichigo hledají Hollow a speciálním pohřbem (seknutím zampakutou do jejich masky) tyto zlé duše osvobozují a posílají zpět do Soul Society (Společenství duší).
Ze začátku se spíše dozvídáme o vztazích mezi hlavními postavami a seznámíme se také s dalšími postavami, hlavně z Ichigovy školy. Povinnosti Shinigami jsou na začátku vidět spíše okrajově. Po setkání s Ichigem nastoupí Rukia do stejné třídy jako Ichigo, aby mu mohla pomáhat s jeho prací. Do stejné třídy chodí také Orihime Inoue, velmi pohledná a vnadná Ichigova kamarádka, Uryuu Ishida, nejlepší student ze třídy, o kterém se pak dozvíme, že takzvaný Quincy, a Yasutora "Chad" Sado, zahraniční student, jenž má obrovskou sílu. Těchto pět pak prožívá velmi zajímavý příběh, plný bitek, duchů, trénování atd.
V Bleachi se setkáme s mnoha rasami, kromě obyčejných lidí jsou zde již zmínění Shinigami, bozi smrti, kteří žijí v Soul Society a do lidského světa chodí zabíjet Hollow. V Soul Society se nachází třináct divizí (týmů) Shinigami, kdy každá divize má jinou úlohu (léčení, výzkum, boj atd.). Dále jsou tu Hollow, zlý duchové, ztracené duše, které se vydaly špatnou cestou. Úkolem Shinigami je tyto duchy vracet zpět do Soul Society. Někteří Hollow mohou být slabí, jiní zase velice silní, až takoví, s kterými se jen těžko poradí i zkušení kapitáni divizí ze Soul Society. Specialní rasa jsou také Quincy, lidé, kteří také zabíjejí Hollow, ale nikoliv pomocí vnitřní energie jako Shinigami, ale pomocí energie z jejich okolí. Rozdíl mezi Quincy a Shinigami je také v tom, že když Shinigami zabije Hollow, tak se jeho duše očistí a může pak pokračovat do Soul Society. V případě Quincy je Hollow i se svou duší zničen úplně. Tato metoda je ale poněkud nebezpečná, protože může dojít k nerovnováze ve vesmíru. Shinigami proto před 200 lety Quincy zničili (přežil pouze Ishida).
Celý seriál Bleach je nyní velmi oblíbený nejen v Japonsku, ale v podstatě po celém světě. Pokud jste o tomto seriálu ještě neslyšeli (nepravděpodobné), tak to určitě zkuste. Stojí to za to, alespoň tedy do dílu kolem 66, kdy začíná filler. Ale není se třeba bát, filler se mi zdá mnohem lepší než, to co bylo do teď v Narutu.Zdroj:    AnimeFox

Design - Urahara and Yoruichi

29. května 2010 v 22:21 | Yoshi |  Design

Urahara and Yoruichi


Design - ShikaTema

29. května 2010 v 21:54 | Yoshi |  Design


Toto je design pre Shizuko...Byakuya

29. května 2010 v 19:50 | Yoshi |  Bleach - pictures
Yoshi-chanYoruichi

29. května 2010 v 18:50 | Yoshi |  Bleach - pictures
Yoshi-chan